Krimuldas pils

Viens no Krimuldas muižas lielākajiem mūsdienu dārgumiem ir izglītotā, pieredzējusī un viesmīlīgā komanda. Pretimnākošais menedžmenta personāls vienmēr atradīs tieši jūsu pasākuma vajadzībām piemērotāko telpu un izklaides iespējas, savukārt veselības centra procedūras veic kvalificēti mediķi – rehabilitācijas un SPA pakalpojumus, masāžas un citas procedūras pie mums tiek sniegtas visaugstākajā līmenī.

Komanda

Dace Vanaga-Mikane
Krimuldas muižas pārvaldniece un rehabilitācijas centra vadītāja

Dace Krimuldas muižā strādā jau kopš 1993. gada – tik sen, ka viņas kolēģi smejas: Dace te pavadījusi vairāk laika nekā daži leģendārās Līvenu dzimtas pārstāvji. Salīdzinājums nav pārspīlēts – Līveni savulaik, 19. gadsimtā, aktīvi labiekārtojuši muižas un parka teritoriju, un arī Dace šī vairāk nekā ceturtdaļgadsimta laikā, kas aizritējis, strādājot un dzīvojot Krimuldā, pieņēmusi daudzus lēmumus, bez kuriem Krimuldas muižas teritorija būtu pavisam citādāka. 
 
Dace ir diplomēta ārste. Pēc studijām viņa sāka strādāt savā dzimtajā pilsētā Tukumā, vēlāk pārcēlusies uz Siguldu un sākusi strādāt Siguldas slimnīcā un Allažu doktorātā. Pēcāk viņa uzvarējusi konkursā un ieguvusi galvenā ārsta vietu Krimuldas muižā. 
Rehabilitācijas centra vadītājai pakāpeniski radusies vajadzība apgūt biznesa pamatus, projektu rakstīšanu, celtniecības vadīšanu un izglītoties interjera dizaina jomā, tomēr visus šos gadus Dace savas medicīnas prasmes uztur formā un katru piecgadi atsvaidzina un padziļina esošās zināšanas. Viņa ir izmācījusies par fizikālās medicīnas ārsti un nesen iegūts arī ājurvēdas speciālistes diploms, kas ļauj Rietumu un Austrumu medicīnu skatīt integrēti. Jaunās zināšanas palīdz muižas veselības un SPA centra piedāvājumā ieviest jaunus, kvalitatīvus piedāvājumus. 
Sanatorijas laikos muižas ēkā ilgus gadus atradās arī skola – te mācījās bērni līdz pat 11. klasei, un Dace bijusi arī skolas direktore: “Katrā klasē bija pa kādiem bērniem. Ja bija viens no 11. un viens no 10. klases, tad abus mācīja kopā viens skolotājs, bet katram deva viņa zināšanām atbilstošus uzdevumus. Nesen sāku kārtot skolotāju istabu, pilnīgi citā pasaulē tur aizeju! Tur to mantu ir tik daudz: grāmatas, mēbeles, dažādi rīki… Drīzumā muižā taps muzejs, jo cilvēki ar lielu interesi aplūko aizgājušo laiku liecības – daudzus pārsteidz gultas, kādās slimnieki gulēja, rīki, kādos agrāk taisnoja locītavas…”
  
Šeit, Krimuldā, Dacei īpaši tīk krāšņā daba ik uz soļa un muižas parka romantika: “Īpaša aura, miers un klusums. To gribētos saglabāt… Jauks dīķis parkā, gleznaina ainava – tas ir virziens, kurā attīstāmies, gribam tikpat sakoptu parku kā muižas laikā – ar romantisku tiltiņu, celiņiem un gulbīšiem.”

Ilona Ābele
Sertificēta fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārste, pediatre

Daudzu gadu pieredze locītavu, kaulu sistēmas bojājumu, neiroloģiskas dabas u.c. slimību rehabilitācijā, strādājot ar dažāda vecuma pacientiem – no zīdaiņiem līdz pieaugušajiem.

Ināra Tīruma
Medicīnas māsa ar specializāciju ūdensdziedniecībā un elektroprocedūru jomā
Gunta Bluša
Sertificēta fizikālās medicīnas procedūru speciāliste
Maija Rumpe
Sertificēta fizioterapeite, papildus apguvusi medicīnosko teipošanu, Slinga terapiju jeb NEURAC® , Šrotas metodi: Šrotas 3D Skoliozes Terapija.
Loreta Šķēle
Fizioterapeite, papildus apguvusi nūjošanu, fitnesa pamatus, pilates, vingrošanu grūtniecības un pēc dzemdību laikā, zīdaiņu vingrošanu pēc Bobota metodes, klasisko un SPA masāžas, kā arī medicīnas CI – Gun.
Arnita Ramata
Fizioterapeite, papildus apguvusi fitnesa un klasisko masāžu, medicīnisko teipošanu.
Baiba Ikere
Sertificēta ergoterapeite.
Inese Miķelšteine
Sertificēta mākslas terapeite, specializējusies drāmas terapijā, papildus apguvusi apzinātības pamatus, pasaku terapiju, uzticībā pamatotu attiecību ieviešanu.