Nūjo Siguldā – Krimuldas muižas takās un gravās!

Kur, lai tagad dodās labi pavadīt laiku? Dabā! Krimuldas muiža un rehabilitācijas centrs “Krimulda” piedāvā veidu, kurā izkustēties un būt aktīvam mājsēdes laikā. Jau 3. maijā pirmajā nodarbībā sertificēta fizioterapeita Gunita Lūkina parādīs, kā pareizi nūjot, kā arī dažādus paņēmienus, kas ļaus ne tikai baudīt svaigus gaisu, bet arī parūpēties par sava ķermeņa veselību.

Nūjošana ir lielisks un patīkams līdzeklis, kas palīdz mazināt stresu organismā, uzlabo veselību, veicina veselīgu sirds un asinsvadu sistēmas darbību. Nūjošana īpaši piemērota sēdoša darba darītājiem, jo plašie roku vēzieni izkustina saspringušos plecus un sprandu.

Interesentiem būs iespēja izvēlēties nodarbību ilgumu - 1 vai 2 stundas.

Minimālais grupas lielums 4 līdz 5 cilvēki, nodarbībā var piedalīties bērni no 10 gadu vecuma.

Cena no personas: 1 stunda – 6 eiro, 2 stundas – 10 eiro (inventārs jānodrošina pašiem, ja nav iespēja, tad jākontaktējas ar muižas darbiniekiem).

Nodarbību grafiks*:

  • 03.05.

10.00-12.00 (2 stundas)

12.15-13.15 (1 stundu)

  • 19.05.

18.00-19.00 (1 stundu)

  • 22.05.

10.00-12.00 (divas stundas)

*pieteikšanās ir obligāta. Dalībniekam jāizvērtē savs veselības stāvoklis un nodarbību laikā jāievēro visas epidemioloģiskās prasības

Pēc nūjošanas būs iespējas doties Krimuldas muižas vīna darītavas “Cremon” vīna degustācijā, to iepriekš piesakot.

Nūjošana ir intensificēta staigāšana, izmantojot speciālas nūjas, lai radītu pilnvērtīgu ķermeņa treniņu. Nūjošanas tehnikas pamatā ir pareiza biomehāniska staigāšana kombinējot roku un ķermeņa augšdaļas kustības – līdzīgi kā pie klasiskās distanču slēpošanas tehnikas. Tās ir dabiskas, ritmiskas un elegantas kustības, kas nodarbina 90% muskulatūras, simetriski un pilnīgi trenē visu ķermeni.

Kontaktinformācija saziņai un dalības pieteikšanai:  info@krimuldasmuiza.lv vai 29264682