Rehabilitācijas centra "Krimulda" komandai pievienojas aromspeciāliste

Par Guntu Strautiņu:

SPA speciāliste un aromterapeite kopš 2015.gada. Piedāvā dažādus masāžas veidus:

  • Klasiskā ķermeņa masāža
  • Arommasāža
  • Pēdu refleksaloģija
  • Sejas hiromasāža
  • Detox masāža ar ietīšanu.

Izstrādā individuāli klientam atbilstošu detox programmu.

Kā aromterapeite veic aromtestu un konsultē klientus.

Vada dabīgo smaržu gatavošanas nodarbības jaunlaulātajiem, vecmeitu ballītēm, kā arī individuāli.

Aromterapija

Aromterapija ir viena no nozīmīgākajām netradicionālās medicīnas  nozarēm. 20g. tika zinātniski pierādīta ēterisko eļļu labvēlīgā farmaceitiskā un emocionālā iedarbība uz cilvēka organismu. Aromterapija dziedniecībā ir pielietota jau gadu simtiem. Šobrīd aromterapija strauji gūst popularitāti, jo cilvēki arvien vairāk pievēršas “zaļajam domāšanas” veidam un savas veselības uzturēšanai un atjaunošanai meklē dažādas alternatīvas konvencionālajai medicīnai.  kas cieši saistītas ar dabu. Cilvēki arvien mazāk izvēlas lietot ķīmiskos produktus. Ēteriskās eļļas ir 100% dabīgs produkts, kas nesatur kaitīgās vielas.

Jau 19gs. ēteriskās eļļas savu antiseptisko īpašību dēļ tika veiksmīgi lietotas brūču dziedināšanai un pat tādu smagu slimību ārstēšanai, kā tuberkuloze, diabēts, vēzis un citas.

Ēterisko eļļu molekulas ir ļoti mazas, tādēļ tās viegli pārvar visas šūnu membrānu barjeras, viegli uzsūcoties un ātri nokļūstot šūnu elektrostacijās- mitohondrijos. Tās viegli iekļūst visos orgānos, audos un šūnās. Ēteriskās eļļas labvēlīgi iedarbojas ne tikai uz mūsu fizisko ķermeni, bet gan arī caur zemapziņu, labvēlīgi ietekmē psihoemocionālo stāvokli un līdzsvaro nervu sistēmu.

Aromterapija ir labvēlīga un ieteicama ikviena vecuma cilvēkam, sākot jau no ieņemšanas brīža, līdz sirmam vecumam.

Ēteriskajām eļļām ir ļoti plašs to pielietošanas veids – inhalācijās (karstās ,aukstās), masāžās, lietojot aromlampās vai difūzeros, vannās, kā kompreses, kosmetaloģijā nopietnu ādas problēmu dziedināšanai, ārstnieciskās, dabīgās kosmētikas ražošnā u.c.

Ēteriskās eļļas satur daudz aktīvās vielas( vairāk nekā 200), tādēļ pirms tās lietot noteikti nepieciešams konsultēties ar zinošu un pieredzējušu aromterapeitu!!!

Aromtests

Viens no aromterapijas darbības veidiem, caur ko diezgan precīzi iespējams ieraudzīt cilvēka zemapziņas aktualitātes, kas palīdz atbrīvoties no nevēlamiem cēloņiem kā psihoemocionālajā, tā fiziskajā plānā. Tas ir ceļojums pašam pie sevis. Māca cilvēkam sevi apzināties, atklāt un novērtēt. Aromtests izceļ ārā cilvēkā snaudošos potenciālus, atbrīvo no fobijām, stereotipiem, nevajadzīgām robežām, palīdzot sajusties brīvam un uzņemties atbildību pašam par savu dzīvi.

Aromtestu var veikt bērniem no 6g vecuma, līdz neierobežotam vecumam.

Arommasāža

Relaksējoša, viegla masāža, kuras laikā uz klienta ķermeņa tiek uzklāts izvēlētais ēterisko eļļu maisījums. Veicot šo masāžas tehniku masiera rokas ir kā instrument, kas uz ķermeņa uzklāj dziedinošo maisījumu. Masāžas iedarbības ilgums atkarīgs no izvēlēto ēterisko eļļu maisījuma, jo zemāki ēteriskie toņi, jo ilgāks tās iedarbības laiks, tādēļ pēc arommasāžas nav ieteicams uzreiz iet mazgāties. Šo masāžu var veikt sākot no 6 gadu vecuma.

Dabīgo smaržu meistarklase

 Šī ir ne tikai aizraujoša un interesanta nodarbība, bet gan arī izzinošs un dziedinošs process . Radot savas dabīgās smaržas iespējams atklāt un atpazīt sev piemērotāko sieviešu un vīriešu tipu, atrast savu afrodiziaku un sirds čakras eļļu. Katrs maisījums ir unikāls un neatkārtojams, tāpat kā pirkstu nospiedums. Šajā procesā cilvēks rada smaržu, kas ir kā otra āda, tikpat neatkārtojama un unikāla, cik tās radītājs. Lietojot šīs smaržas, cilvēks paspilgtina savu unikālo personību, apkārtējās sabiedrības acīs kļūstot par ko īpašu un nozīmīgu.  Šis noteikti ir terapeitisks un pat maģisks process caur kuru iespējams atklāt savu dziļāko un unikālāko ES kodola pamatu.

Dabīgās smaržas tiek gatavotas uz eļļas bāzes, izmantojot kvalitatīvas 100% dabīgas ēteriskās eļļas.

Piesakies un uzzini vairāk: T: +371 28304088E: veseliba@krimuldasmuiza.lv