Ēdināšana

2022

"Rehabilitācijas centrs Krimulda" Ltd., shop-cafe "Milly"


Restaurant Guru • Recommended

Kafejnīca “Milly”

Vienā no muižas kompleksa ēkām iekārtojusies mājīgā kafejnīca “Milly”. Par godu Millijai – vietējai kaķenei. Sienas šeit “Mākslinieciskās fantāzijas akadēmijas” laikā apgleznojis mākslinieks Jānis Anmanis kopā ar radošās nometnes bērniem.

Millijas ēdienkarte nav ļoti plaša, taču pa kādam ēdienam šeit atradīs gan latviešu sātīgo ēdienu cienītāji, gan veģetārieši, gan bērni. Tepat veikalā var iegādāties uzkodas un šet darītos “Muižas vīnus”, ko patīkamā kompānijā baudīt savā numuriņā vai uz saulainas terases.

“Milly” viesmīļi dzirdējuši daudz labu vārdu no pārsteigtajiem ceļiniekiem, kas pa trošu ceļu pārbraukuši pāri Gaujai, iznākuši cauri parkam un uzgājuši šo mājīgo vietu, kur piesēst, paēst un apspriest dienas iespaidus. 

Šeit var paēst gan individuāli, gan grupās. “Milly” vienlaicīgi uzņemt spēj līdz pat 50 personām. Konferenču vai svinību  galds var tikt klāts gan tradicionāli, pie sēdgalda, gan furšeta veidā konferencēm, svinībām. 

Sīkāka informācija: +371 29111619 vai info@krimuldasmuiza.lv

Darba laiks:

Sezonā: 
P – Pk: 9.00 – 19.00
S – Sv: 10.00 – 19.00

Nesezonā: 
P – Pk: 9.00 – 18.00
S – Sv: 11.00 – 18.00

Kafejnīcā ir pieejams bezmaksas WiFi.

 

Banketi

Greznas dzīres muižnieku stilā? Izmeklētas uzkodas svinību zālē ar skatu uz Gaujas senleju? Neformāls pikniks romantiskā parkā 200 gadus senu koku pavēnī? 
Kāzām, konferencēm un citiem iepriekš plānotiem pasākumiem iespējams pasūtīt jūsu gaumei atbilstošu galdu. Piedāvājam gan uzkodu ēdienkarti, gan “silto galdu”. 

Iespējams pasūtīt arī grupu pusdienas, iepriekš saskaņojot viesu skaitu un izvēlētos ēdienus. 

Sīkāka informācija: +371 29111619 vai info@krimuldasmuiza.lv

 

 

Vīna degustācija

Ļaujieties rāmam laika ritējumam Gaujas senlejā un nobaudiet latviskāko garšu kvintesenci – Krimuldas piesātinātos “Cremon” muižas vīnus.

Gan pašmāju, gan ārzemju viesi novērtē šeit, Krimuldas muižā, darītos augļu, ogu un ziedu vīnus un atzīst tos par lieliskiem. Turklāt vīndaris Jānis Mikans ir ne vien izcils sava amata pratējs, bet arī aizraujošs stāstnieks, kurš labprāt padalās dzērienu darīšanas noslēpumos, izrāda uz vietas darītavā aplūkojamās iekārtas, pastāsta par katra dzēriena tapšanu un garšas niansēm, par vīna pagrabiem, kuri lēnām piepildās krājumiem, un par muižas sadzīvi pirms vairākiem simtiem gadu. 

Vīnu darītava
Muižas vīns un cepumi. Ekskursija gardēžiem

Sīkāka informācija: +371 29111619 vai info@krimuldasmuiza.lv