Vēsturisko dārzu dienas Krimuldas muižā 2019

Latvijas Piļu un muižu asociācija  aicina uz pirmajām vēsturisko dārzu dienām.  Jūlija pirmās nedēļas nogalē divdesmit četri asociācijas biedri piedāvās ikvienam interesentam kopā ar lietpratējiem no jauna vai pamatīgāk iepazīt muižu zaļo rotu un aizraujoši pavadīt laiku gan piļu un muižu dārzos un parkos, gan senatnīgajās iekštelpās.

Krimuldas muiža

“Dārznieka stāsts” 6. un 7. Jūlijs

Plkst. 12.00 piedāvājam tematisku ekskursiju uz muižas saimniecības dārzu.

Dārza rekonstrukcijai ir izstrādāts tehniskais projekts un ar Leader projekta atbalstu veikts 1.etaps. Muižas dārzniece varēs pastāstīt par to, kas bija un to, kas būs, vairāk uzmanības pievēršot ārstniecības augiem un garšaugiem. Būs iespēja ieturēt maltīti muižas kafejnīcā ”Milly”, kur piedāvājumā būs ēdieni ar garšaugiem un zaļumiem no mūsu dārza. Šefpavāra īpašais piedāvājums akcijas laikā:

  • Ar gaļu pildīti baklažāni
  • Veģetārais  ēdiens - pildīti ķirbju ziedi

Muižas vīna darītavā ”CREMON” top gardi vīni no vietējām ogām un ziediem. Pasākuma laikā kafejnīcā būs iespējams iegādāties vīna darītavas produktus, bet pieneņu, ceriņu un vīgriežu vīnu ar 20% atlaidi!

Pasākumam obligāti jāpiesakās iepriekš līdz 05.07.2019. plkst. 16:00. Cena par ekskursiju 2,00 EUR/pers. Ir pieejama arī personām ar īpašām vajadzībām.

Rīkotājs: SIA “Rehabilitācijas centrs “Krimulda””

Kontaktpersona: Dace Kursīte,

pasākumu organizatore,

29111619, krimulda@lis.lv