RETRĪTS - daba. klusums. deja.

Daba ir kā mūžības telpa, kurā satiekoties ar klusumu,

atkal no jauna atklājam sevi, lai ļautos dzīves klātesamības dejai.

Mūsu dzīvē, tāpat kā dabā, ir savi noteikti cikli, kuros atklājas savas esības vitālai eksistencei nepieciešamais sievišķais un vīrišķais pamats. Atklājas pretstati un paradoksi, un mēs meklējam harmoniju starp tiem. Mēs meklējam līdzsvaru starp – spēku un maigumu, atgrūšanu un pieņemšanu, kontroli un ļaušanos, norobežošanos un brīvību, dusmām un gandarījumu, skumjām un prieku, bailēm un mīlestību.

Ja pieņemam un mīlam sevi tādus, kādi esam, mums ir iespēja paveikt brīnumaino – atdzimt savā vienotībā ar visu, un iegūt dievišķo brīvību būt. Biodanza pamatlicējs Rolando Torro ir teicis: “Mūsu dzīve pilnībā mainītos, ja mēs spētu sajust savu apgaismoto daļu un ar mīlestību pievērstos šim iekšējam gaismas avotam”. Vai es jūtu, sajūtu, dzirdu savu iekšējo gaismas avotu, savu dvēseles balsi, savu kodolu, esību lielajā dabas telpā? Vai es mijiedarbojos ar pasauli? Vai ļauju sev būt kāds esmu? Vai atrodu mieru sevī?  

Aicinu Tevi uz kopīgu pieredzi, būt te un tagad, meklēt Tavas atbildes un atrast jaunus jautājumus, kā arī pieredzēt un:

-       spert jaunus soļus, pārkāpjot savai komforta zonai;

-       ar labestību, cieņu, interesi un rūpēm pievērsties savai iekšējai jūtu un dvēseles pasaulei;

-       atklātu sevi no jauna un savienotos ar savu mīlestības un gaismas avotu;

-       atrastu jaunus veidus kā līdzsvarot savas iekšējās pretrunas.

 

Piedaloties retrītā esi aicināts  ievērot klusumu visās nodarbībās un aktivitātēs no piektdienas vakara pēc iepazīšanās līdz svētdienas rīta pirmajai nodarbībai. Ja jutīsi vajadzību, būs iespēja brīvajos brīžos uzdot skolotājiem jautājumus.

Norises vieta: Krimuldas muiža

Ierašanās: 6.oktobris no 17:00 – 18:00

Izbraukšana: 8.oktobris plkst. 15:00

Dalībnieku skaits grupā: līdz 18

Samaksa: 198.–  eiro  cenā iekļautas meditācijas un dejas nodarbības, dzīvošana Krimuldas muižā /divas naktis/ un sešas ēdienreizes /brokastis 8:00, pusdienas 13:00, vakariņas 18:00/ Pirmā iemaksa: 48.- eiro garantē vietu grupā, tā netiek atmaksāta, ja dalībnieks dažādu apstākļu dēļ neierodas uz retrītu.

Retrītu vadīs: 

Antra Sloka-Jakovļeva, praktiskā psiholoģe, psiholoģijas maģistre, eksistenciāla virziena psihoterapeite, grupu terapeite, biodanza skolotāja.

Dace Daliņa, lektore, reiki skolotāja, meditācijas un dvēseļu tikšanās prakšu vadītāja.

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija: 

Antra: +371 29150112 ,  antrasprakse@gmail.com 

Dace: +371 29135541, dacedalina@gmail.com