Piedāvā uzņēmumiem paaugstināt darbinieku darba ilgspējību un efektivitāti

 

Steidzīgajā ikdienā, kurā daudz laika tiek pavadīts izmantojot dažādas tehnoloģijas, svarīgi domāt par labsajūtu savā darba vietā. Rehabilitācijas centrs “Krimulda” piedāvā iespēju  uzņēmuma darbiniekiem tikties ar funkcionālajiem speciālistiem -  fizioterapeiti un ergoterapeiti, darba vietā,  palīdzot saprast kā var saglabāt darba ilgspējību un efektivitāti.

Fizioterapeiti un ergoterapeiti strādā ar dažāda vecuma un aroda cilvēkiem. Nereti gadās, ka darba vieta un pienākumi ietekmē darbinieka veselību, tāpēc svarīgi parūpēties par drošu un labiekārtotu darba vidi, kas sniegs labsajūtu darbiniekam, kā arī veicinās ražīgumu. Speciālistu ieteikumi un norādījumi par darba vides iekārtojumu atbilstoši ergonomikas pamatprincipiem, kā arī par paradumu maiņu darba uzdevumu veikšanā palīdz samazināt gan mazkustīguma un ilgstošas sēdēšanas, gan piespiedu pozu negatīvo ietekmi uz veselību.

Ergoterapeite Baiba un fizioterapeite Maija pastāstīs par:

  • darba vietas labiekārtošanu atbilstoši antropometriskajiem rādītājiem;
  • ergonomikas principiem darbā ar datoru;
  • darba vides risku novērtēšanu un  iespējamiem preventīviem pasākumi;
  • skaidros biežāk sastopamos darba vides riska faktorus birojā un to ietekmi uz veselības traucējumiem, arodslimībām un nelaimes gadījumiem

P.S kursa tematika un vingrinājumi atkarīgi no uzņēmuma/darbinieku vēlmēm.

Ergoterapeite Baiba;Mainot dažus ieradumus var ievērojami uzlabot savu veselības stāvokli.Tikšanās reizē pastāstīšu,  kā labāk iekārtot savu darba vidi, mainīt darba veikšanas pozas, un iepazīstināšu ar ergonomikas pamatprincipiem,  minot konkrētus piemērus un ieteikumus.

 Fizioterapeite Maija;Fizioterapeits ne tikai mēģina “salabot” dažādu slimību un traumu radītas sekas, bet arī nodarbojas ar veselības veicināšanu, stiprināšanu un saslimšanu profilaksi. Pareizu ergonomikas pamatprincipu pielietošana darba vietā un ikdienā būtiski ļauj izvairīties no diskomforta, sāpēm un locītavu problēmām. Galvenais noteikums, kas jāievēro - adekvāta darba laika un relaksācijas mijiedarbība.

 

Piedāvājuma cena 75 eiro (ar PVN), ārpus Siguldas ir maksa par transportu abos virzienos.

Uzņēmumiem, kuriem interesē piedāvājums lūgums zvanīt tel.: +371 28304088 vai rakstīt e-pasts: rck.medicina@lis.lv