Paula istaba
Cena: 50 €

Divvietīgs numurs, 1 gulta, 50,00 EUR/diennakts

Šis aristokrātiski senatnīgajā stilā ieturētais numurs nodēvēts par godu Paulam Līvenam, inženierim un pēdējam muižas īpašniekam. Sanatorijas laikos šajā telpā bijis rentgena kabinets, bet nu Paula vārdā nodēvētajai istabai atdota agrāko laiku godība – interjers veidots, ieturot izsmalcinātu muižas laiku stilu. Antīkas, restaurētas mēbeles, majestātiska sienu apdare, grezna gultasveļa, senlaicīga vanna uz ķepu kājām… 

Viesnīcas numuriem neraksturīgais plašums Paula istabu ļauj uztvert kā veselu dzīvokli – šeit ir gulēšanas, spoguļošanās un ģērbšanās zonas, ir pieklājīga izmēra galds maltītei vai rakstīšanai, un ir arī moderna sadzīves tehnika, kas šajā 19. gadsimta idilliskajā pasaulē atgādina arī par 21. gadsimta eksistenci. Mīkstais paklājs un lieliskais skats pa logu ir tikai dažas no brīnišķīgajām, mazajām detaļām, kas uzturēšanos šeit padara patiešām tīkamu.

Numuriņš izcili piemērots jaunlaulātajiem, dzīves un SPA baudītājiem, ģimenei ar bērniem (plašajās telpās iespējams ienest bērnu gultas).