Naktsmītnes

Krimuldas muižas lielākā vērtība, ar ko nevar spēkoties neviena pasaules viesnīca, ir īpašā atmosfēra – vēsturiskā majestātiskuma, varenās dabas un mūsdienu komforta summa. Gadu simtiem, pat tūkstošiem, apdzīvotajam pilskalnam jaunu elpu iedvesa Līvenu dzimta – muižas pēdējie īpašnieki, kuru pārvaldībā Krimulda nonāca 1817. gadā. Tieši viņu laikā uzbūvēta jaunākā muižas kungu māja un Gaujmalā iekopts romantiskais parks. Muiža izcili iekomponēta ainavā – no piebraucamā ceļa Gaujas senlejas tuvums nav nojaušams, bet no daudzajām terasēm, balkoniem un verandām paveras elpu aizraujošs skats uz upi, senleju, kā arī Siguldas un Turaidas pilīm. 

Atkarībā no uzturēšanās ilguma un mērķa (kāzas, romantiska atpūta, tūristu bāzes punkts, retrīts, rehabilitācija u.c.) šajā restaurētajā muižas kompleksā varat izvēlēties piemērotākos numuriņus – no greznajiem, labiekārtotajiem numuriem, līdz vienkāršākām, askētiskākām istabām vai kempingveida ģimenes apartamentiem vēsturiskās “rindu mājās” muižas pagalmā. Vasarā maksimālais viesu skaits (dažādu komforta un cenu līmeņu numuriņos) – 127, aukstajā sezonā – 87. Muižas kungu mājā pieejami trīs pilnībā labiekārtoti numuri, kā arī 18 daļēji labiekārtoti numuri ar kopējas lietošanas sanitārajiem mezgliem. Āra mājiņās ir 42 vietas.  

Muižā pieejams bezmaksas WiFi, ērtas koplietošanas zonas, ēdināšana, kā arī ir iespēja izvēlēties dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus: ekskursijas, vīna degustācijas, SPA procedūras u.c.

Iespējams rezervēt ne tikai numuriņus, bet arī koplietošanas telpas korporatīvajiem pasākumiem, retrītiem, kāzām, degustācijām, kā arī pieteikt dažādus papildpakalpojumus, kas jūsu organizēto pasākumu padarīs nevainojamu, piesātinātu un izsmalcinātu.

Numuri >>