Muzikālais kokteilis Krimuldas muižā ar Andri Ērgli solo koncertprogrammā “Sirdspuksti”

2021. gada 10. jūlijā plkst.18:00 Krimuldas muižā viesosies populārais latviešu estrādes dziedātājs Andris Ērglis ar savu solo programmu “Sirdspuksti”.

Andri Ērgli ierasts redzēt TV ekrānos un uz lielajām skatuvēm, izpildot dažādu stilu mūziku gan kā solistam, gan dažādos mūziķu sastāvos.  Šī būs citādāka tikšanās ar Andri - tuvāka, mīļāka un personiskāka, ārpus spožajām skatuves gaismām. Mūziķis iepazīstinās ar programmu, kurā apkopojis sev tuvas un spēcīgas  dziesmas, izpildot tās iepriekš nedzirdētā skanējumā, vienlīdz akcentējot savu spēcīgo un tembrāli izjusto vokālu.

Muzikālo programmu veido krāsaina, romantiska un viegla mūzika, kuru papildina Andra patiesi un iedvesmojoši stāsti par dzīvi un cilvēkiem,  kuriem dziedātājs arvien velta siltus pateicības vārdus, par piedzīvojumiem aizskatuvē un humoru, kāds piemīt tikai mūziķiem.

Kopā ar Andri Ērgli uzstāsies viņa draugi un izcilie mūziķi - ģitārists Ēriks Upenieks un pianists Juris Kristons.

Koncertā skanēs sirsnīgas, labi zināmas un līdzi dziedamas latviešu un ārzemju komponistu dziesmas, piemēram, “Ceļš ir bezgalīgs” (J.Strazds/J.Strazds), “Sirdspuksti” (G.Račs/J.Strazds),  “Rieta lūgšana” (I.Zandere/J.Lūsēns), “Ripoja akmens” (G.Račs/J.Strazds), “You raise me up” (Brendan Graham/Rolf Løvland) un daudzas citas.

Biļetes cena: 20 eiro (vietu skaits ierobežots)

Biļešu rezervēšana: 29111619

Pasākuma norises vieta: Krimuldas muiža, Mednieku iela 3, Sigulda

Ierašanās no 17:00 ar iespēju baudīt Cremon vīnu un kafejnīcas "Milly" uzkodas

Projektu līdzfinansē "Siguldas novada pašvaldība"

Ieskandinot rehabilitācijas centra “Krimulda” 99 gadu jubileju, vasarā un rudenī paredzēti vairāki koncerti dažādām muzikālām gaumēm:

  • 10.07. Andris Ērglis (balss), Ēriks Upenieks (ģitāra), Juris Kristons (klavieres) koncertprogramma "Sirdspuksti"
  • 31.07. Ineta Rudzīte, Aivars Hermanis, Ēriks Upeniekskoncertprogrammā "Le Chemin" franču šansons
  • 21.08. Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvelskoncertprogrammā "Koncerts"
  • 04.09. Carnival Youth
  • 27.11. Ieva Akurātere (balss) un Aivars Hermanis (ģitāra)

Krimuldas muiža atrodas Gaujas senlejā, Siguldas pilsētas labā krasta daļā. Celtne ir viens no spilgtākajiem klasicisma villu arhitektūras piemēriem Latvijā. Muižā iespējams baudīt kultūras pasākumus, atjaunot veselību un relaksēties rehabilitācijas centrā “Krimulda”, nakšņot, kā arī doties dažādās ekskursijās.

No 15. jūnija, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, publiskus pasākumus, piemēram, koncertus, kino, teātra izrādes, varēs apmeklēt cilvēki:

  • kuri ir vakcinējušies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikuši Covid-19 testu un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā ir veikuši Covid-19 ātro antigēna testu un tas ir negatīvs.