Latvian Voices "Atzīšanās" Krimuldas muižā


Datums: 05.08.2023


Programma radās 2020. gada pavasarī, mājsēdes laikā, un kalpo kā spilgta laikmeta liecība par to, kā mēs katrs tajā jutāmies. Brīdī, kad koncertu un pat mēģinājumu process tika iesaldēts, vienā no Zoom neklātienes tikšanās reizēm Latvian Voices nolēma atrast šajā neapskaužamajā situācijā ko labu un paliekošu, attālināti radot jaunu dziesmu programmu un ierakstot to mūzikas albumā. Pirmo reizi Latvian Voices pastāvēšanas laikā jaunrades procesā iesaistījās pilnīgi visi grupas dalībnieki, gan rakstot oriģinālmūziku, gan aranžējot, gan veidojot dziesmu vārdus, un vairāku skaņdarbu gadījumā,- veicot radošu kopdarbu. Pandēmijas laika dziesmas vēsta par nekad nebeidzamo sevis iepazīšanu, par drosmi atklāt jauno un atstāt aiz muguras pagājību, par klātesamības vērtību, mīlestību, attiecībām un par mums pašiem. Grupas dalībnieks Jānis Strazdiņš saka: “Ja mūsu attiecības reālajā dzīvē tika ierobežotas, tad mūzikā tās turpināja pastāvēt.” Līdzās jaunradītajām kompozīcijām programmā “Atzīšanās” skanēs arī grupas līdzšinējās atpazīstamākās dziesmas- gan latviešu tautasdziesmas, gan populārākie pasaules hiti a cappella pārlikumos. Latvian Voices kopš savas izveidošanās 2009. gadā ir izkopušas mūzikas stilu, kas apvieno latviešu kultūras mantojumu - sevišķi kormūziku - un laikmetīgās a cappella mūzikas iezīmes.

  • Koncertā piedalās: Latvian Voices
  • Koncerta sākums (5.augusts) 18:00 (ierašanās no 17.00) Pirms tam iespēja iegādāties kafejnīcas "Milly" uzkodas un vīna darītavas "Cremon" dzērienus. 
  • Norises vieta: Krimuldas muiža, Mednieku iela 3, Sigulda
  • Biļešu cena: 25 eiro (iegādājoties Krimuldas muižā, tālr. +371 29111619, e-pasts: info@krimuldasmuiza.lv) 30 eiro https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128413
  • Pieejama bezmaksas autostāvvieta.
  • Finansiāli atbalsta Siguldas novada pašvaldība!Tiekamies!