Krimuldas muiža

Kas ir Krimuldas muiža?

Krimuldas muižā sagaida kvalitatīva atpūta un dvēseles miers. 

Fantastiskā muižas atrašanās vieta Gaujas Nacionālā parka teritorijā paver iespējas jebkurā gadalaikā baudīt dabu un ļauties piedzīvojumiem. Pati muižas teritorija ir aizraujošs apskates objekts – cēlā, restaurētā kungu māja, vēsturiskās saimnieciskās ēkas un krāšņais parks rada mierpilnas pilsētiņas sajūtu. Tepat, muižas pievārtē, starp Krimuldu un Siguldu pāri Gaujai kursē gaisa vagoniņš. Dažu kilometru rādiusā atrodas daudzas pērles – Siguldas un Turaidas pilis, slēpošanas un trošu trase, Gūtmaņala, dabas takas, svētavoti, lieliskas kafejnīcas un restorāni. Velosipēdisti un autobraucēji viegli var sasniegt arī kaimiņpilsētas – piemēram, Līgatni un Cēsis. Piesātinātu laiku vairāku dienu garumā var baudīt, arī nepametot muižas teritoriju. 

Senā un mūsdienīgā saplūsme nodrošina pilnvērtīgu atpūtu. Dzīvojot Krimuldas muižā, varat izbaudīt agrāko gadsimtu godību – veldzējošo parku, greznās muižas telpas, antīkās detaļas un laika rāmo ritējumu. Taču šeit pieejams arī pilnvērtīgs mūsdienu komforts – WiFi, kvalitatīvas SPA procedūras, izcils veselības centra aprīkojums, kā arī plašas izklaides iespējas. 

Augsti kvalificēts veselības centra personāls SPA un rehabilitācijas procedūras paveic patiesi izcilā līmenī. Rehabilitācija, dziedniecība un atpūta Krimuldas muižā norit jau apmēram gadsimtu. Šī pēctecība nodrošina izcilu medicīnas personāla piesaisti, padziļinātu izpratni par atpūtai un ārstēšanai labvēlīgu vidi, aprīkojumu un īpašu pieeju klientam. Krimuldā par jums gādās izglītoti un pieredzējuši speciālisti.

Esi noguris no skaļā un straujā dzīves ritma? Vēlies sevi palutināt? Tad tevi aicina Krimuldas muižas klusums un miers, apsūnojuši mūra akmeņi, vecie dižozoli un kvalificēts, sirsnīgs apkalpojošais personāls. Mēs parūpēsimies, lai ikviens šeit varētu atpūtināt savu dvēseli un ķermeni un sasmelties dabas spēku.