Brīvdabas koncerts Gaujas senlejā ar ģitāristu Mārci Auziņu

Krimuldas muižas terasē svētdien, 28. jūnijā, plkst. 19.00 koncertu ciklu “Ainavas melodijas” atklās latviešu ģitārists, komponists, aranžētājs un grupas vadītājs Mārcis Auziņš.

“Aizrautība ar mūziku un ģitārspēli ir tā pastāvīgā sajūta, kas atkal un atkal liek ņemt rokās instrumentu, komponēt, aranžēt un meklēt jaunus, muzikālus izpausmes veidus,” atklāj Mārcis Auziņš.

Mārcis atzīst, ka viņš visu vēlās pārvērst mūzikā visu, neatkarīgi no tā vai tie ir mirkļi, iespaidi vai apkārt notiekošais.

Ir liels izaicinājums un reizē unikalitāte, kad tikai viens mākslinieks spēj noturēt skatītāju uzmanību ar savu priekšnesumu vairāk kā stundas garumā, šajā gadījumā – ar ģitārspēles virtuozitāti.Kā ģitārists Mārcis sadarbojās ar tādiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem kā Laima Vaikule, Jānis Stībelis, Aija Vītoliņa, Jānis Lūsēns (grupa "Zodiaks"), Linda Leen, Intars Busulis, Daumants Kalniņš, Dons, Latvijas Radio bigbends, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un daudziem citiem.

Pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties vietējās kafejnīcas “Milly” pagatavotās saldās un sāļās uzkodas, kā arī nobaudīt vīna darītavas “Cremon” darinātos vīnus, kas izpelnījušies neskaitāmas godalgas.

Vasaras koncertu programma:

  • 24. jūlijā plkst. 19.00 komponistu Jāni Lūsēnu papildinās flautiste Evija Mundeciema
  • 28. augustā plkst. 19.00 koncertu ciklu noslēgs koklētāja Laima Jansone.

Biļetes cena: 20 eiro (vietu skaits ierobežots)

Biļešu rezervēšana: 29111619

Pasākuma norises vieta:  Krimuldas muiža, Mednieku iela 3, Sigulda

Ņemot vērā Latvijas valstī izsludināto ārkārtas situāciju un tās ierobežojumus, pasākuma laikā būs jāievēro īpaša piesardzība – 2m distance. Sliktas pašsajūtas gadījumā ieeja pasākumā aizliegta!