Atvērtās dienas laukos 2019 - Muižas dārzu veltes un īpašais šarms

Būt harmonijā ar dabu ir lauku muižas viens no svarīgākajiem uzdevumiem. Izmantojot dabas veltes, tiek radīti gardi ēdieni un dzērieni,  kurus mēs piedāvājam nogaršot un izbaudīt šodien.

 4., 5. un 6.maijā, iepriekš piesakoties pa tālr. 29111619 uz plkst. 12:00 būs iespēja doties ekskursijā pa muižu un muižas apkārtni gida pavadībā. Cena Eur 2,-/pers.

Savukārt muižas kafejnīcā varēsiet baudīt īpašu pusdienu piedāvājumu, kurā jums būs iespēja nobaudīt dārzeņu ēdienus, kuros tiek izmantotas muižas dārzā audzētas garšvielas.

No apkārtnē ievāktajiem augiem muižas vīna darītavā tiek radīts arī vīns. Akcijas dienās būs iespēja iegādāties nominācijā “Labākais vīns tautas balsojumā” godalgotos Ceriņu, Pieneņu un Vīgriežu vīnus par īpašām cenām -  ar 20% atlaidi.

Nepieciešams pieteikties iepriekš!

Kontaktinformācija

Dace Kursīte, Alla Šarakovska, 29111619, krimulda@lis.lv

“Atvērtās dienas laukos” jau kļuvušas par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šis būs jau trešais gads, kad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā.

Akcijas mērķis ir popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Idejas autors: “Lauku ceļotājs”