Ājurvēda

Krimuldas muižas pārvaldniece un rehabilitācijas centra vadītāja Dace Vanaga-Mikane ir pieredzes bagāta mediķe, kas regulāri papildina savas zināšanas. Viņa apguvusi arī ājurvēdas ārstēšanas metodes un pabijusi pieredzes apmaiņā Indijas slimnīcās. Iegūtās zināšanas un prasmes realizētas praksē – nu rehabilitācijas centra piedāvājumā ietvertas arī ājurvēdas procedūras. 
Krimuldas muižā jūs sagaida ne vien autentisks, no Indijas vests masāžas galds, atbilstošs aprīkojums un viskvalitatīvākās eļļas, bet arī patiešām dziļa izpratne par katras procedūras būtību. 

Esam uzsākuši sadarbību ar augsti kvalificētiem ājurvēdas speciālistiem no Indijas, kas gan Krimuldā paši reizēm pieņem pacientus, gan savas zināšanas sistemātiski nodod vietējiem meistariem – rehabilitācijas centra personālam. Šīs sadarbības rezultātā Krimuldas muiža palēnām kļūst par dziednīcu-lauku rezidenci, kur ne vien iespējams saņemt kvalitatīvas ājurvēdas procedūras, bet arī tām pieskaņot harmonisku dienas ritmu. Šeit mēdz notikt arī retrīti un dažādi jogai un veselīgam dzīvesveidam veltīti pasākumi ar kopīgu ēst gatavošanu, pastaigām un lekcijām. Droši varat Krimuldas muižu izvēlēties par mājokli pašu organizētam retrītam vai veselības nometnei.  

Piedāvājam:

  • Abhyanga – visa ķermeņa masāža – 50.00 EUR (1 stunda)
  • Svedana – sviedrēšanas kamera – 10.00 EUR (15 min)
  • Ājurvēdas ārsta konsultācija – 50.00 EUR (1 stunda)

 

Sīkāka informācija:

Kontakti >>