Aicinām apmeklēt brīvdabas koncertus “Ainavas melodijas”

Visas vasaras garumā Krimuldas muižā brīvdabā norisināsies koncerti “Ainavas melodijas”. Uz skatuves kāps Mārcis Auziņš, Jānis Lūsēns un Evija Mundeciema, kā arī Laima Jansone.

Krimuldas muižas terasē krēslas stundā notiks tikšanās ar labi zināmiem un profesionāliem Latvijas mūziķiem – ģitāristu Mārci Auziņu, komponistu Jāni Lūsēnu un flautisti Eviju Mundeciemu, kā arī kokles virtuozi Laimu Jansoni.

Skanējumu papildinās ainaviskie Gaujas senielejas skati, kas sniegs meditatīvu skanējumu,  aicinot ikvienu koncerta apmeklētāju apzināties vienotā dabas un kultūras mantojuma vērtības Krimuldas muižā un visapkārt Vidzemē.

Vasaras koncertu programma:

  • 28. jūnijā plkst. 19.00 ar dažnedažādām ģitārām uzstāsies Mārcis Auziņš
  • 24. jūlijā plkst. 19.00 komponistu Jāni Lūsēnu papildinās flautiste Evija Mundeciema
  • 28. augustā plkst. 19.00 koncertu ciklu noslēgs koklētāja Laima Jansone.

Pirms un pēc koncerta būs iespēja iegādāties vietējās kafejnīcas “Milly” pagatavotās saldās un sāļās uzkodas, kā arī nobaudīt vīna darītavas “Cremon” darinātos vīnus, kas izpelnījušies neskaitāmas godalgas.

Biļetes cena: 20 eiro (vietu skaits ierobežots)

Biļešu rezervēšana: 29111619

Pasākuma norises vieta:  Krimuldas muiža, Mednieku iela 3, Sigulda

Ņemot vērā Latvijas valstī izsludināto ārkārtas situāciju un tās ierobežojumus, pasākuma laikā būs jāievēro īpaša piesardzība – 2m distance. Sliktas pašsajūtas gadījumā ieeja pasākumā aizliegta!